Poznaj oferty kredytów unijnych dla prawników


  • Kredyt gotówkowy do 650 tys.

  • Kredyt na oświadczenie do 250 tys.

  • Kredyt inwestycyjny do 15 MLN 

 

 

Oferta dostępna dla adwokatów, radców prawnych oraz notariuszy posiadających prawo do wykonywania zawodu.

Jesteśmy najchętniej wybieraną agencją przez profesjonalistów. Przeczytaj opinie i referencje naszych Klientów i dowiedz się dlaczego!

do 650 tys

BEZ ZABEZPIECZEŃ

od 0 .50%

MARŻA KREDYTU

- 50 %

NIŻSZE KOSZTY

w 2 min

WYPEŁNIJ WNIOSEK

~ 24 h

DECYZJA KREDYTOWA

do 650 tys

BEZ ZABEZPIECZEŃ

od 0 .50%

MARŻA KREDYTU

w 2 min

WYPEŁNIJ WNIOSEK

~ 24 h

DECYZJA KREDYTOWA

Dlaczego warto?

Pomożemy Ci uzyskać korzystne finansowanie nawet do kilku milionów złotych!

Najniższe oprocentowanie 

Najniższe oprocentowanie kredytu wg. serwisu Comperia (Luty 2022) - marża kredytu od 0.5%.

Preferencyjne oferty kredytów

Wsparcie unijne, niższe oprocentowanie, karencja w spłacie, brak prowizji.

Poznaj oferty 100% on-line

Działamy w pełni on-line. Wystarczy, że prześlesz do nas prosty formularz.

Dowolny cel kredytu

Wykorzystaj środki z kredytu jak chcesz. Bez faktur ani biznesplanów.

Rządowa gwarancja spłaty

Uzyskaj 2x większą kwotę dzięki wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego.

Najwyższa przyznawalność

Przeczytaj nasze referencje i poznaj opinie osób, którym pomogliśmy rozwijąć biznes.

Szukasz kredytu firmowego?


Wystarczy, że prześlesz do nas proste zgłoszenie, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Nasi doradcy kompleksowo przeprowadzą Cię przez proces wyboru oferty oraz uzyskania kredytu.

 

Posiadamy w ofercie nisko oprocentowane kredyty ze wsparciem unijnym, dzięki któremu otrzymasz wyższą kwotę na jeszcze korzystniejszych warunkach.

 

Zobacz co jeszcze możesz zyskać:

 

  • 80% kwoty kredytu objęte gwarancją
  • wsparcie specjalistów w całym procesie
  • wniosek 100% on-line i decyzja w 24h

 

Wyślij do nas zgłoszenie już dziś i otrzymaj kredyt firmowy na lepszych warunkach niż w Twoim banku!

Kalkulator kredytowy


10 lat doświadczenia

Od 2010 roku wpieramy polskie firmy w pozyskiwaniu środków na rozwój oraz inwestycje.

Bezpieczeństwo

Połączenie z tą witryną jest szyfrowane  (sprawdź w adresie URL witryny)

Numer RPK000876

Posiadamy wpis do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Autentyczne opinie

Każdego Klienta prosimy o krótkie podsumowanie swoich doświadczeń z naszą agencją.

Opinie i referencje


Pytania i odpowiedzi

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie – zapraszamy do kontaktu!


Oprocentowanie kredytu
Czym jest WIBOR?
Koszty kredytu
Kredyt na oświadczenie
Gwarancja spłaty kredytu
Problemy w uzyskaniu kredytu
Program DE MINIMIS
Program COSME
Bank Gospodarstwa Krajowego

Poznaj aktrakcyjne oferty

  • Szybka weryfikacja
  • Wstępna decyzja w 24h
  • Minimum formalności
  • Preferencyjne warunki

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
codziennie od 9:00 do 17:00

Na wiadomości email odpowiadamy zazwyczaj nie dłużej niż 24 godziny.

Adres korespondencyjny

OneCredit.pl

Centrum A 2/87, 31-923 Kraków

Formularz kontaktowy

Nasi eksperci finansowi są codziennie do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, nawet jeśli chcesz tylko o coś zapytać.


Kredyt dla prawników na oświadczenie

 

Zasady związane z przyznawaniem kredytów firmowych są coraz bardziej rygorystyczne, przez co wielu przedsiębiorców nie może skorzystać z tej formy finansowania. Z pomocą przychodzi jednak Bank Gospodarstwa Krajowego, który udziela wsparcia podmiotom z sektora MŚP. O pożyczkę na oświadczenie o dochodach warto ubiegać się za pośrednictwem OneCredit, a mogą z niej skorzystać osoby wykonujące wolne zawody, również prawnicy, w tym adwokaci, radcowie prawni oraz notariusze.


Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, przed wypełnieniem wniosku sprawdź, czy spełniasz określone warunki. Aby otrzymać kredyt dla prawników na oświadczenie o dochodach, Twoja firma powinna być zarejestrowana w CEIDG lub KRS przez minimum 12 miesięcy. Opcja dostępna jest dla większości form działalności gospodarczej, z wyłączeniem spółek komandytowych oraz z ograniczoną odpowiedzialnością. Maksymalna kwota kredytu, o jaką możesz się ubiegać, wynosi nawet 650 000 złotych, a co ważne – sam określasz cel, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Poza tym nie wymagamy od Ciebie okazywania faktur i rozliczania się z uzyskanych środków. Mogą one posłużyć nawet do szybszej spłaty innego zobowiązania. Masz prawo starać się też o dodatkową pożyczkę ze wsparciem rządowym, jednak limit na jednego przedsiębiorcę wynosi w sumie 200 tys. Euro. Maksymalny termin zwrotu całego zobowiązania może być określony na 12 lat. Zapewniamy wygodne raty, dostosowane do Twoich potrzeb.


Aby otrzymać kredyt dla prawników z gwarancją spłaty BGK, musisz uprzednio wypełnić wniosek. Cała procedura zajmie dosłownie kilka minut. Będzie Ci do tego potrzebny dowód tożsamości, a także deklaracja PIT z poprzedniego roku lub zestawienie KPiR. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz przedstawiać dokumentacji finansowej, w określonych przypadkach wystarczy nam Twoje oświadczenie o dochodach. Kolejnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna z przedstawicielem naszej agencji, który udzieli Ci szczegółowych informacji na temat oferty. Przed upływem 24 godzin otrzymasz decyzję, która będzie uzależniona od Twojej sytuacji w BIK. W przypadku pozytywnej odpowiedzi będziesz miał 30 dni na podpisanie umowy i sam określisz miejsce spotkania z naszym przedstawicielem.

 

Dzięki rządowemu wsparciu udzielanemu na kredyty dla prawników na oświadczenie możesz liczyć na znacznie wyższe środki. Także opłaty manipulacyjne, w tym prowizja i oprocentowanie będą atrakcyjne (niższe nawet o 50%). Do udzielonej pożyczki zostanie udzielona rządowa gwarancja spłaty, która obejmuje nawet 80% kwoty całego finansowania. Dzięki temu Ty zyskujesz spokój i tańszy kredyt, a my gwarancję terminowej spłaty całego zobowiązania.

 

Pożyczki na oświadczenie dla prawników

 

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla osób wykonujących wolne zawody, w tym dla prawników. Pomagamy w dobraniu najlepszego kredytu lub pożyczki na oświadczenie, które spełnią Twoje indywidualne wymagania i możliwości, a jednocześnie są udzielane na elastycznych i atrakcyjnych pod względem finansowym warunkach. Wiemy, gdzie i jak szukać optymalnych ofert, dlatego możesz mieć pewność dobrego wyboru. W Twoim imieniu zajmiemy się także wszelkimi formalnościami związanymi m.in. z obliczaniem zdolności kredytowej czy komunikacją z zewnętrzną instytucją. Nasze zadanie polega na przygotowaniu stosownej dokumentacji, wysłaniu wniosków i przeprowadzeniu innych niezbędnych procedur.


W zależności od potrzeb kredyt lub pożyczka na oświadczenie dla prawników pozwalają na rozwój działalności bądź pokrycie bieżących wydatków. To świetne rozwiązanie dla specjalistów, którzy decydują się na założenie własnej kancelarii, co wiąże się z dużymi kosztami jej wyposażenia, wynajęcia nieruchomości czy zatrudnienia pracowników. Mamy świadomość, że początkujących adwokatów i radców przeważnie na to nie stać, dlatego wsparcie udzielane przez naszą agencję na preferencyjnych warunkach jest doskonałym pomysłem na pozyskanie finansowania. Zapraszamy do współpracy każdego, kogo interesują atrakcyjnie pożyczki na oświadczenie i kredyty dla prawników!