• Home
  • Pożyczki na oświadczenie

Pożyczki na oświadczenie


Jesteś przedsiębiorcą funkcjonującym w branży medycznej, prawniczej, budowlanej, księgowej lub działasz w innym sektorze świadczącym profesjonalne usługi? Planujesz rozwijać swój biznes i szukasz dodatkowego finansowania? Zapraszamy do skorzystania z oferty! Zajmujemy się pozyskiwaniem pożyczek na oświadczenie dla podmiotów gospodarczych. Naszym celem jest dostarczanie optymalnych produktów dopasowanych do aktualnych potrzeb klientów. Doradzamy i proponujemy najkorzystniejsze, kompleksowe rozwiązania. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia.

 

Źródła kapitału przedsiębiorstwa

 

W kontekście działania jednostek gospodarczych kapitał – niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest dane przedsiębiorstwo – stanowi kluczowy element warunkujący prowadzenie działalności biznesowej. W ujęciu finansowym obejmuje majątek własny lub obcy. W skład pierwszych zasobów wchodzą aktywa stanowiące własność podmiotu (maszyny, urządzenia, zapasy towarowe, wartości niematerialne i prawne, patenty, licencje itp.). Druga kategoria obejmuje zewnętrzne źródła finansowania pozyskane z otoczenia firmy (np. kredyty kupieckie, bankowe, pożyczki na oświadczenie). Kapitał jest podstawowym zasobem przedsiębiorstwa, dzięki któremu może zaistnieć w gospodarce rynkowej, przetrwać w sytuacjach kryzysowych oraz rozwijać się, inwestując środki pieniężne w różne projekty biznesowe.

 

Pożyczka na oświadczenie

 

Pożyczki na oświadczenie – źródło finansowania działalności gospodarczej

 

Jednym z kluczowych mechanizmów warunkujących powstanie i działanie firm jest finansowanie. Jego zadaniem jest dostarczanie przedsiębiorcy kapitału np. w formie pożyczek na oświadczenie oferowanych przez instytucje finansowe działające na rynku pozabankowym. Środki te są potrzebne do realizacji misji, wizji i celów strategicznych jednostki gospodarczej. Można zatem wskazać, że dodatkowe środki to:

 

  • możliwość prowadzenia procesów produkcyjnych, handlowych i usługowych,
  • gotowość do podejmowania działań związanych z procesami restrukturyzacyjnymi, przekształceniowymi i modernizacyjnymi,
  • metoda realizowania projektów biznesowych.

 

Pożyczka na oświadczenie to jedna z form zewnętrznego finansowania działalności przedsiębiorstwa.

 

Finansowanie działalności gospodarczej – zaufaj ekspertom z OneCredit.pl

 

Zasoby pieniężne odgrywają w przedsiębiorstwie dwojaką rolę: aktywną i pasywną. Pierwsza polega na stworzeniu podstaw ekonomicznych tworzonej organizacji, finansowaniu operacyjnej działalności i realizacji celów rozwojowych. Druga związana jest z ponoszeniem określonych skutków związanych z wyborem konkretnej formy dokapitalizowania. Przedsiębiorcy wykonujący wolne zawody (lekarze, adwokaci, radcowie prawni itd.) oraz właściciele firm z innych branż mają do wyboru różne formy zasilania kapitałowego swojej działalności. Jednymi z nich są pożyczki na oświadczenie. OneCredit.pl zapewnia uproszczone procedury, minimum formalności, szybkość decyzyjną i profesjonalną obsługę – sprawdź.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą pożyczek