Preferencyjne kredyty dla lekarzy

ze wsparciem unijnym DE MINIMIS

Preferencyjne kredyty firmowe dla lekarzy ze wsparciem unijnym


Każdemu kredytobiorcy zależy na tym, aby skorzystać z możliwie najtańszej dla siebie oferty kredytu. W OneCredit.pl poznasz najlepsze oferty finansowania dedykowane dla lekarzy.  Wybierz interesującą Cię ofertę kredytu i prześlij wniosek.

 

Specjalizujemy się w finansowaniu branży medycznej. Oferujemy wyłącznie preferencyjne kredyty, w tym kredyt na oświadczenie do 250 000 zł i kredyt gotówkowy "de minimis" do 650 000 zł.

 • Minimum formalności
 • Wniosek 100% on-line
 • Decyzja nawet w 10 min
 • Najniższe oprocentowanie

Zaufało nam już tysiące profesjonalistów, poznaj nasz zespół oraz przeczytaj nasze referencje!

Otrzymaj porównanie ofert kredytów dla lekarzy

do 650 tys

BEZ ZABEZPIECZEŃ

od 1 .96%

OPROCENTOWANIE

- 50 %

NIŻSZE KOSZTY

w 2 min

WYPEŁNIJ WNIOSEK

~ 24 h

DECYZJA KREDYTOWA

do 650 tyś

BEZ ZABEZPIECZEŃ

od 1 .96%

OPROCENTOWANIE

 • Home
 • > Kredyt dla lekarzy

Preferencyjne kredyty dla lekarzy

W OneCredit.pl poznasz najlepsze oferty finansowania dla lekarzy - ze wsparciem unijnym, na oświadczenie o dochodach oraz rekomendowane przez nas preferencyjne oferty kredytów.


Kredyt unijny dla lekarzy

[de minimis]

Maksymalna kwota 650 000 PLN
Okres spłaty 96 miesięcy
Oprocentowanie od 1,96%
 • Ze wsparciem unijnym DE MINIMIS
 • Możliwe wakacje kredytowe
 • Decyzja kredytowa on-line

Kredyt dla lekarzy i stomatologów

[na oświadczenie]

Maksymalna kwota 250 000 PLN
Okres spłaty 84 miesiące
Oprocentowanie od 2.81%
 • Dostępny tylko w OneCredit.pl
 • Brak dokumentów finansowych
 • Decyzja kredytowa on-line

Specjalne oferty kredytów

[oferty VIP]

Maksymalna kwota 400 000 PLN
Okres spłaty 120 miesięcy
Oprocentowanie od 4,11%
 • Od pierwszego dnia działalności
 • Najdłuższy okres spłaty
 • Decyzja kredytowa on-line

Pamiętaj, że zapytania kredytowe obniżają Twój indywidualny scoring. Nie składaj wielu wniosków na raz! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu preferencyjnych warunków, nasze zapytanie powinno być na pierwszej lub drugiej pozycji w okresie ostatnich 90 dni.

Pamiętaj, że każde zapytanie kredytowe obniża Twój indywidualny scoring. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu preferencyjnych warunków, nasze zapytanie powinno być na 1 lub 2 pozycji w okresie 90 dni.

Poznaj szacunkową ratę

Z pomocą poniższego kalkulatora kredytowego, możesz poznać szacunkową ratę kredytów gotówkowych. Wpisz kwotę, okres spłaty w miesiącach oraz wybierz interesującą Cię ofertę.


Dlaczego warto?

Każdemu kredytobiorcy zależy na tym, aby wybrać możliwie najtańszą dla siebie ofertę. W OneCredit.pl dokładnie przeanalizujemy dostępne dla Ciebie rozwiązania. Robimy to od 2010 roku!


Wniosek online

Wniosek 100% online

Nie trać czasu na wizyty w oddziałach, wniosek online złożysz w zaledwie 2 minuty.

Obniżone oprocentowanie

Bez dodatkowych kosztów

Oferujemy kredyty z obniżonym oprocentowaniem, prowizją oraz brakiem obowiązkowego ubezpieczenia.

Dowolny cel kredytu

Dowolny cel kredytu

Zakup nieruchomości, wyposażenie gabinetu, spłata kredytów - nie musisz się tłumaczyć.

​​​​​​​
Szybka decyzja kredytowa

Szybka decyzja kredytowa

W zależności o produktu który wybierzesz, decyzję kredytową poznasz od 10 minut do 24 godzin.

Oświadczenie dochodów

Oświadczenie dochodów

Nie chcesz przedstawiać swoich dokumentów? Skorzystaj z kredytu na oświadczenie!

Skuteczność

Potwierdzona skuteczność

Przeczytaj nasze referencje i dowiedz się dlaczego Klienci polecają naszych specjalistów.

Gwarancja najlepszych warunków

Wybierając OneCredit.pl masz pewność, że korzystasz z aktualnie najlepszego dostępnego rozwiązania na rynku!

Zapewniamy spokój, udzielając gwarancji na uzyskany za naszym pośrednictwem kredyt. Jeśli w okresie 30 dni od daty podpisania umowy kredytowej, uzyskasz kredyt na lepszych warunkach - zwrócimy Ci różnicę.


CEO OneCredit.pl

Opinie naszych Klientów

Przeczytaj opinie osób, które skorzystały z naszej oferty. Nasi Klienci polecają nas za umiejętność rozwiązywania problemów, szybkość uzyskania kredytu oraz wysoką jakość obsługi. Dołącz do nich już dziś!


​​​​​​​

Jakie problemy rozwiązujemy?

Wiemy co najcześciej stoi na przeszkodzie do uzyskania kredytu. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej spotykanych problemów, z którymi zgłaszają się do nas osoby poszukujące finansowania. 


Odmowa udzielenia kredytu

Twój bank wstrzymał akcję kredytową lub odmówił Ci udzielenia kredytu?

Oczekiwanie na decyzję

W niektórych bankach oczekiwanie na decyzję kredytową trwa nawet 2 miesiące.

Dodatkowe dokumenty

Bank poprosił Cię o przesłanie wszyskich możliwych dokumentów za ostatnie 3 lata?

Brak zdolności kredytowej

Przygotujemy ofertę w oparciu o przychody lub prognozy przyszłych dochodów.

Zbyt droga oferta

Towarzyszy Ci dziwne uczucie, że Twoja oferta mogła by być dużo tańsza?

Poziom jakości obsługi

Nie jesteś zadowolony z obsługi doradcy wyznaczonego przez Twój bank?

Szybkie rozwiązywanie problemów oraz umiejętność ich uniknięcia to jedna z wielu zalet które wyróżniają naszych specjalistów.

Jakie wymagania musi spełnić Klient?

Aby skorzystać z preferencyjnych kredytów, Klient musi spełnić podstawowe wymagania. Do najważniejszych należy brak bieżacych zaległości w spłatach kredytów.


Okres prowadzenia firmy
Wiek kredytobiorcy
Dokumenty finansowe
Wymagania prawne
Kredyt hipoteczny na oświadczenie

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie – zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij wniosek w 2 minuty!

Poznaj swoją ofertę kredytu!

Pamiętaj, że najlepsze warunki cenowe kredytów zarezerwowane są m. in. dla Klientów z małą ilością zapytań w BIK.

Tani kredyt dla lekarzy

Oferowany przez naszą agencję kredyt dla lekarzy – gotówkowy na oświadczenie, firmowy czy hipoteczny – to znakomite rozwiązanie dla pracowników służby zdrowia. Instytucje finansowe oferują preferencyjne warunki kredytowania dla medyków różnych specjalności. Bez względu na to, czy pracujesz w placówce państwowej, czy prywatnej klinice, możesz liczyć na małą prowizję i obniżone oprocentowanie oraz zwiększoną kwotą kredytu, nawet do 650 000 PLN!

 

Lekarze postrzegani są jako osoby kompetentne, rzetelne i profesjonalne, a przy tym posiadają stałe źródło dochodów. Dla instytucji pożyczkowych, pracownicy sektora medycznego posiadają zatem status wiarygodnego kredytobiorcy. Tani kredyt gotówkowy na oświadczenie, firmowy czy hipoteczny dla lekarzy udzielany na okres 96 miesięcy wiąże się zatem z mniejszym ryzykiem dla instytucji finansowej.

 

Pożyczka dla lekarzy na kwotę do 650 000 PLN może być przyznana na różne cele, zarówno prywatne, jak i te związane z prowadzoną praktyką lekarską. Jedyne wymagane dokumenty - podsumowanie KPiR za rok 2020 i 2021, mogą być dostarczone drogą cyfrową, co znacznie skraca formalności i czas oczekiwania na decyzję.

 

Oferta kredytów gotówkowych, firmowych i hipotecznych dla lekarzy w kwocie do 650 000 PLN i oprocentowaniu od 0,71% jest przeznaczona dla medyków o różnych specjalizacjach. O tanią pożyczkę na oświadczenie mogą się również ubiegać osoby prowadzące działalność gospodarczą, taką jak indywidualna praktyka lekarska, prywatna klinika lub gabinet medyczny.

 

Prowadzenie praktyki lekarskiej, niezależnie od wybranej specjalizacji, zawsze obowiązują pewne zasady i potrzeby związane między innymi z rozwojem działalności, posiadaniem nowoczesnego sprzętu czy zaawansowanych technologii i utrzymaniem konkurencyjności na rynku. W praktyce gabinet działa jak przedsiębiorstwo, dlatego prowadzący go lekarz może starać się o pożyczki firmowe na oświadczenie, a z racji na wykonywany zawód – na korzystniejszych warunkach niż rynkowe. Na podobnych zasadach dostępne są kredyty hipoteczne i gotówkowe.

 

Z tego powodu instytucje finansowe dbają o różnorodność ofert kredytowych pozwalających sfinansować na przykład:

 

 • zakup urządzeń lub/i aparatury medycznej
 • wyposażenie lub modernizacja gabinetu
 • refinansowanie innych zobowiązań
 • dowolny cel związany z prowadzoną działalnością
 • dowolny cel prywatny

 

 

Kredyt dla lekarzy na oświadczenie

Przywilejem kredytu dla lekarzy jest skorzystanie z pożyczki na oświadczenie. W takiej sytuacji jeśli potencjalny kredytobiorca nie chce lub nie ma czasu skompletować niezbędnych dokumentów finansowych może skorzystać z gotówkowego kredytu na oświadczenie dla lekarzy i otrzymać nawet 250 000 PLN. Cały proces pozbawiony jest skomplikowanych procedur czy formalności.

 

Bez przedstawiania dokumentów finansowych można otrzymać pożyczkę na okres 84 miesięcy.

 

Kredyt oferowany przez Onecredit.pl to nie tylko minimum formalności, ale także duża elastyczność. Nie trzeba przedstawiać żadnego biznesplanu ani faktur zakupowych.

 

Aby otrzymać pożyczkę gotówkową do 250 000 PLN na okres do 84 miesięcy, wystarczy oświadczenie o osiąganych dochodach. Nie jest również wymagane poręczenie własnym majątkiem, ani poręczyciele kredytu.

 

Kredyt gotówkowy, firmowy czy hipoteczny dla lekarzy udzielany jest ze wsparciem Banku Gospodarstwa Krajowego w programie DE MINIMIS. W praktyce oznacza to, że aż 80% jego wartości jest zabezpieczone na wypadek braku możliwości jego spłaty. Korzystanie z kredytu objętego gwarancją, pozwala lekarzom uzyskać preferencyjne warunki kredytowania, a sam proces uzyskania finansowania jest wyjątkowo krótki, dzięki czemu kredytobiorca zachowuje płynność finansową.

 

Tym samym, korzystając z taniej pożyczki do 250 000 PLN, lekarz zyskuje spokój i bezpieczeństwo przy minimum formalności, a pożyczkodawca otrzymuje gwarancję terminowej spłaty całego zobowiązania w wyznaczonym czasie.

 

 

Kredyt na zakup gabinetu lekarskiego

Zarobki lekarzy bez wątpienia należą do najbardziej zróżnicowanych w naszym kraju. Na początku kariery, na stażu club rezydenturze, często narzekają na wysokość pensji. Znacznie lepiej radzą sobie natomiast specjaliści, którzy prowadzą własne gabinety w ramach działalności gospodarczej.

 

Właśnie dlatego inwestycyjny kredyt firmowy na zakup gabinetu lekarskiego to znakomite rozwiązanie.


Wyróżniamy prywatne gabinety lekarskie, które świadczą usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, a także gabinety specjalistyczne, w tym stomatologiczne, okulistyczne, ginekologiczne czy psychiatryczne.


Ogólne wymagania lokalowe dotyczące gabinetów lekarskich zaliczających się do jednej z wymienionych grup są identyczne i zostały określone w art. 22 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej. Szczegółowe wytyczne można z kolei sprawdzić w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 marca 2019 roku.


W dokumencie tym znajduje się między innymi informacja o tym, że prywatny gabinet lekarski powinien się znajdować w samodzielnym budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie gabinetu lekarskiego należy wygospodarować przestrzeń na pomieszczenie socjalne. Wszystko to kosztuje dość sporo, dlatego kredyty firmowe na oświadczenie dla wielu specjalistów pozostają jedynym sposobem na rozpoczęcie działalności.


Pomieszczenie, w którym znajduje się gabinet, powinien spełniać pewne wymogi higieniczne i instalacyjne. Znajdować się w nim musi umywalka i bateria z ciepłą oraz zimną wodą, dozownik z mydłem w płynie, dozownik ze środkami dezynfekcyjnymi oraz pojemnik z ręcznikami jednorazowymi i pojemnik na ręczniki zużyte. Wszystkie powierzchnie i elementy wyposażenia powinny być łatwe do umycia i dezynfekcji.


Takie wymagania rodzą ogromne koszty inwestycyjne, które dla początkującego lekarza mogą stanowić barierę nie do przebycia. Wówczas z pomocą przychodzi kredyt firmowy, hipoteczny czy gotówkowy na oświadczenie – na zakup gabinetu lekarskiego. 

 

 

Kredyt na wyposażenie gabinetu

Prywatny gabinet lekarski powinien zostać wyposażony w specjalistyczną aparaturę, sprzęt medyczny, a także wszelkie niezbędne do wykonywania świadczeń zdrowotnych narzędzia i akcesoria. Sprzęt tego typu musi również spełniać surowe wymogi sanepidu i posiadać wymagane prawem certyfikaty.


Wyposażenie własnego gabinetu to bardzo duża inwestycja. Zakup niezbędnych elementów wyposażenia warto starannie zaplanować, również pod względem finansowym.


Kredyt firmowy, hipoteczny czy gotówkowy na wyposażenie gabinetu to idealne rozwiązanie dla lekarzy dopiero rozpoczynających praktykę prywatną lub dla doświadczonych specjalistów pragnących dokonać modernizacji swojego miejsca pracy.


Tani kredyt dla lekarzy można zatem przeznaczyć na zakup wyposażenia do gabinetu, a w szczególności na:

 

 • specjalistyczny sprzęt
 • aparatura medyczna
 • kozetki
 • szafy medyczne z przesuwanymi drzwiami
 • szafy na kartoteki
 • parawany medyczne
 • biurko
 • ergonomiczne krzesło
 • sprzęt komputerowy z drukarką
 • meble do poczekalni
 • energooszczędne i wydajne oświetlenie

 

Kredyt hipoteczny dla lekarzy

Lekarze cieszą się olbrzymią estymą i wiarygodnością w społeczeństwie. Wykonując zawód istotny z punktu widzenia publicznego interesu, mogą liczyć no to, że pożyczkodawca zaproponuje im uproszczone procedury na etapie przyznawania kredytu hipotecznego.


Kredyty dla lekarzy to nie tylko tanie i szybkie kredyty gotówkowe. Niektóre banki oferują także kredyt hipoteczny dla lekarzy.


Pod wieloma względami, taki produkt finansowy przypomina klasyczny kredyt hipoteczny. Wymagana jest taka sama wysokość wkładu własnego. Obowiązują także podobne ograniczenia dotyczące maksymalnego okresu kredytowania.


Znaczące różnice pojawiają się w kwestii czysto finansowej. Kredyt hipoteczny dla lekarzy wyróżnia się na rynku wyjątkowo atrakcyjnymi warunkami, szczególnie w zakresie wysokości prowizji i marży. Instytucja finansowa udzielająca kredytu może między innymi zrezygnować z opłaty przygotowawczej, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.


Należy przy tym pamiętać, że lekarz musi przejść w tym przypadku weryfikację zdolności kredytowej i spełnić pewne warunki, aby taki kredyt otrzymać, tak jak dzieje się to w przypadku tradycyjnego kredytu mieszkaniowego.

 

 

Kredyt konsolidacyjny dla lekarzy

Środki z pożyczki dla lekarzy mogą posłużyć jako spłata innych zobowiązań finansowych.


W sytuacji, kiedy ilość zobowiązań wymyka się spod kontroli, kiedy coraz ciężej zapamiętać daty płatności kolejnych rat, warto wziąć pod uwagę tani kredyt konsolidacyjny dla lekarzy, który można otrzymać online, bez wychodzenia z domu.


Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest obniżenie swoich miesięcznych zobowiązań i połączenie kilku rat w jedną.


Lekarz zaliczający się do grupy zawodów zaufania publicznego może otrzymać kredyt konsolidacyjny do 250 000 PLN na podstawie oświadczenia o dochodzie. Pod uwagę może być również brany staż wykonywania zawodu oraz historia kredytowa w uproszczonej formie.

 

 

Szybki kredyt dla lekarzy

Tani i szybki kredyt gotówkowy dla lekarzy daje możliwość natychmiastowego podreperowania budżetu, zarówno domowego, jak i służbowego.


Szybka pożyczka dla lekarzy jest dostępny dla osób, które chcą pozyskać pieniądze w krótkim czasie, przy minimalnych formalnościach. Tradycyjna ścieżka ubiegania się o kredyt wymaga składania szeregu różnych dokumentów, których zdobycia wymaga czasu i zaangażowania ze strony potencjalnego kredytobiorcy. Dopiero wówczas analityk bankowy może oszacować zdolność kredytową, a w efekcie podjąć decyzję o przyznaniu kredytu.


Szybka pożyczka dla lekarzy pozwala w bardzo krótkim czasie na otrzymanie pomocy finansowej. Należy jedynie wypełnić odpowiedni formularz oraz zaakceptować warunki, na jakich zostanie udzielony kredyt.


Szybki kredyt gotówkowy na oświadczenie jest przeznaczony m.in. dla lekarzy:

 

 • lekarzy prowadzących działalność gospodarczą, którzy nie wykazują zbyt wysokich dochodów w dokumentach finansowych,
 • lekarzy mających chwilowe opóźnienia w spłacaniu kredytów w przeszłości,
 • lekarzy z dużą ilością comiesięcznych zobowiązań  i wysokim poziomem zaangażowania kredytowego,
 • lekarzy będących na początku drogi zawodowej lub dopiero rozpoczynających prywatną praktykę.

 


Kredyt dla lekarzy online

Lekarzu potrzebujesz gotówki? A może musisz się rozliczyć z niektórych zobowiązań finansowych albo pragniesz wreszcie zrealizować marzenia? Dzisiejszy świat opiera się materialnych potrzebach.


Masz wątpliwości jak otrzymać kredyt dla lekarzy przez online? To bardzo proste.


Jeśli potrzebny Ci tani kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, firmowy lub hipoteczny, masz wiele możliwości. Pożyczkę dla lekarzy online można otrzymać bez wychodzenia z domu, a wszelkie formalności zostaną dokonane za pośrednictwem internetu. Wniosek składasz online, a decyzję o przyznaniu kredytu otrzymujesz w ciągu niespełna 2 minut.


Z pewnością nie wszyscy mają chęć, możliwość, a przede wszystkim czas odwiedzać różne instytucje finansowe i poznawać zasady, na jakich jest przyznawany kredyt hipoteczny, gotówkowy na oświadczenie czy firmowy. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Onecredit.pl.