Poznaj oferty kredytów unijnych dla lekarzy


 • Kredyt gotówkowy do 650 tys.

 • Kredyt na oświadczenie do 250 tys.

 • Kredyt inwestycyjny do 15 MLN 

 

 

Oferta dostępna dla lekarzy oraz stomatologów posiadających aktualne prawo do wykonywania zawodu.

Jesteśmy najchętniej wybieraną agencją przez profesjonalistów. Przeczytaj opinie i referencje naszych Klientów i dowiedz się dlaczego!

do 650 tys

BEZ ZABEZPIECZEŃ

od 0 .50%

MARŻA KREDYTU

- 50 %

NIŻSZE KOSZTY

w 2 min

WYPEŁNIJ WNIOSEK

~ 24 h

DECYZJA KREDYTOWA

Dlaczego warto?

Pomożemy Ci uzyskać korzystne finansowanie nawet do kilku milionów złotych!

Najniższe oprocentowanie 

Najniższe oprocentowanie kredytu wg. serwisu Comperia (Luty 2022) - marża kredytu od 0.5%.

Preferencyjne oferty kredytów

Wsparcie unijne, niższe oprocentowanie, karencja w spłacie, brak prowizji.

Poznaj oferty 100% on-line

Działamy w pełni on-line. Wystarczy, że prześlesz do nas prosty formularz.

Dowolny cel kredytu

Wykorzystaj środki z kredytu jak chcesz. Bez faktur ani biznesplanów.

Rządowa gwarancja spłaty

Uzyskaj 2x większą kwotę dzięki wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego.

Najwyższa przyznawalność

Przeczytaj nasze referencje i poznaj opinie osób, którym pomogliśmy rozwijąć biznes.

Szukasz kredytu firmowego?


Wystarczy, że prześlesz do nas proste zgłoszenie, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Nasi doradcy kompleksowo przeprowadzą Cię przez proces uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, negocjacji warunków cenowych oraz podpisania umowy.

 

Posiadamy w ofercie nisko oprocentowane kredyty ze wsparciem unijnym, dzięki któremu otrzymasz wyższą kwotę na jeszcze korzystniejszych warunkach.

 

Zobacz co jeszcze możesz zyskać:

 

 • 80% kwoty kredytu objęte gwarancją
 • wsparcie specjalistów w całym procesie
 • wniosek 100% on-line i decyzja w 24h

 

Wyślij do nas zgłoszenie już dziś i otrzymaj kredyt firmowy na lepszych warunkach niż w Twoim banku!

Kalkulator kredytowy


10 lat doświadczenia

Od 2010 roku wpieramy polskie firmy w pozyskiwaniu środków na rozwój oraz inwestycje.

Bezpieczeństwo

Połączenie z tą witryną jest szyfrowane  (sprawdź w adresie URL witryny)

Numer RPK000876

Posiadamy wpis do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Autentyczne opinie

Każdego Klienta prosimy o krótkie podsumowanie swoich doświadczeń z naszą agencją.

Opinie i referencje


Pytania i odpowiedzi

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie – zapraszamy do kontaktu!


Oprocentowanie kredytu
Czym jest WIBOR?
Koszty kredytu
Kredyt na oświadczenie
Gwarancja spłaty kredytu
Problemy w uzyskaniu kredytu
Program DE MINIMIS
Program COSME
Bank Gospodarstwa Krajowego

Poznaj aktrakcyjne oferty

 • Szybka weryfikacja
 • Wstępna decyzja w 24h
 • Minimum formalności
 • Preferencyjne warunki

Kontakt z nami


Jesteśmy do Twojej dyspozycji
codziennie od 9:00 do 17:00

Na wiadomości email odpowiadamy zazwyczaj nie dłużej niż 24 godziny.

Adres korespondencyjny

OneCredit.pl

Centrum A 2/87, 31-923 Kraków

Formularz kontaktowy

Nasi eksperci finansowi są codziennie do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, nawet jeśli chcesz tylko o coś zapytać.


Tanie kredyty dla lekarzy

Oferowany przez naszą agencję kredyt dla lekarzy – gotówkowy na oświadczenie, firmowy czy hipoteczny – to znakomite rozwiązanie dla pracowników służby zdrowia. Instytucje finansowe oferują preferencyjne warunki kredytowania dla medyków różnych specjalności. Bez względu na to, czy pracujesz w placówce państwowej, czy prywatnej klinice, możesz liczyć na małą prowizję i obniżone oprocentowanie oraz zwiększoną kwotą kredytu, nawet do 650 000 PLN!

 

Lekarze postrzegani są jako osoby kompetentne, rzetelne i profesjonalne, a przy tym posiadają stałe źródło dochodów. Dla instytucji pożyczkowych, pracownicy sektora medycznego posiadają zatem status wiarygodnego kredytobiorcy. Tani kredyt gotówkowy na oświadczenie, firmowy czy hipoteczny dla lekarzy udzielany na okres 96 miesięcy wiąże się zatem z mniejszym ryzykiem dla instytucji finansowej.

 

Pożyczka dla lekarzy na kwotę do 650 000 PLN może być przyznana na różne cele, zarówno prywatne, jak i te związane z prowadzoną praktyką lekarską. Jedyne wymagane dokumenty - podsumowanie KPiR za rok 2020 i 2021, mogą być dostarczone drogą cyfrową, co znacznie skraca formalności i czas oczekiwania na decyzję.

 

Oferta kredytów gotówkowych, firmowych i hipotecznych dla lekarzy w kwocie do 650 000 PLN i oprocentowaniu od 0,71% jest przeznaczona dla medyków o różnych specjalizacjach. O tanią pożyczkę na oświadczenie mogą się również ubiegać osoby prowadzące działalność gospodarczą, taką jak indywidualna praktyka lekarska, prywatna klinika lub gabinet medyczny.

 

Prowadzenie praktyki lekarskiej, niezależnie od wybranej specjalizacji, zawsze obowiązują pewne zasady i potrzeby związane między innymi z rozwojem działalności, posiadaniem nowoczesnego sprzętu czy zaawansowanych technologii i utrzymaniem konkurencyjności na rynku. W praktyce gabinet działa jak przedsiębiorstwo, dlatego prowadzący go lekarz może starać się o pożyczki firmowe na oświadczenie, a z racji na wykonywany zawód – na korzystniejszych warunkach niż rynkowe. Na podobnych zasadach dostępne są kredyty hipoteczne i gotówkowe.

 

Z tego powodu instytucje finansowe dbają o różnorodność ofert kredytowych pozwalających sfinansować na przykład:

 

 • zakup urządzeń lub/i aparatury medycznej
 • wyposażenie lub modernizacja gabinetu
 • refinansowanie innych zobowiązań
 • dowolny cel związany z prowadzoną działalnością
 • dowolny cel prywatny

 

 

Kredyt dla lekarzy na oświadczenie

Przywilejem kredytu dla lekarzy jest skorzystanie z pożyczki na oświadczenie. W takiej sytuacji jeśli potencjalny kredytobiorca nie chce lub nie ma czasu skompletować niezbędnych dokumentów finansowych może skorzystać z gotówkowego kredytu na oświadczenie dla lekarzy i otrzymać nawet 250 000 PLN. Cały proces pozbawiony jest skomplikowanych procedur czy formalności.

 

Bez przedstawiania dokumentów finansowych można otrzymać pożyczkę na okres 84 miesięcy.

 

Kredyt oferowany przez Onecredit.pl to nie tylko minimum formalności, ale także duża elastyczność. Nie trzeba przedstawiać żadnego biznesplanu ani faktur zakupowych.

 

Aby otrzymać pożyczkę gotówkową do 250 000 PLN na okres do 84 miesięcy, wystarczy oświadczenie o osiąganych dochodach. Nie jest również wymagane poręczenie własnym majątkiem, ani nie są wymagani dodatkowi poręczyciele kredytu.

 

Kredyt gotówkowy, firmowy czy hipoteczny dla lekarzy udzielany jest ze wsparciem Banku Gospodarstwa Krajowego w programie DE MINIMIS. W praktyce oznacza to, że aż 80% jego wartości jest zabezpieczone na wypadek braku możliwości jego spłaty. Korzystanie z kredytu objętego gwarancją, pozwala lekarzom uzyskać preferencyjne warunki kredytowania, a sam proces uzyskania finansowania jest wyjątkowo krótki, dzięki czemu kredytobiorca zachowuje płynność finansową.

 

Tym samym, korzystając z taniej pożyczki do 250 000 PLN, lekarz zyskuje spokój i bezpieczeństwo przy minimum formalności, a pożyczkodawca otrzymuje gwarancję terminowej spłaty całego zobowiązania w wyznaczonym czasie.

 

 

Kredyt na zakup gabinetu lekarskiego

Zarobki lekarzy bez wątpienia należą do najbardziej zróżnicowanych w naszym kraju. Na początku kariery, na stażu club rezydenturze, często narzekają na wysokość pensji. Znacznie lepiej radzą sobie natomiast specjaliści, którzy prowadzą własne gabinety w ramach działalności gospodarczej.

 

Właśnie dlatego inwestycyjny kredyt firmowy na zakup gabinetu lekarskiego to znakomite rozwiązanie.


Wyróżniamy prywatne gabinety lekarskie, które świadczą usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, a także gabinety specjalistyczne, w tym stomatologiczne, okulistyczne, ginekologiczne czy psychiatryczne.


Ogólne wymagania lokalowe dotyczące gabinetów lekarskich zaliczających się do jednej z wymienionych grup są identyczne i zostały określone w art. 22 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej. Szczegółowe wytyczne można z kolei sprawdzić w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 marca 2019 roku.


W dokumencie tym znajduje się między innymi informacja o tym, że prywatny gabinet lekarski powinien się znajdować w samodzielnym budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie gabinetu lekarskiego należy wygospodarować przestrzeń na pomieszczenie socjalne. Wszystko to kosztuje dość sporo, dlatego kredyty firmowe na oświadczenie dla wielu specjalistów pozostają jedynym sposobem na rozpoczęcie działalności.


Pomieszczenie, w którym znajduje się gabinet, powinien spełniać pewne wymogi higieniczne i instalacyjne. Znajdować się w nim musi umywalka i bateria z ciepłą oraz zimną wodą, dozownik z mydłem w płynie, dozownik ze środkami dezynfekcyjnymi oraz pojemnik z ręcznikami jednorazowymi i pojemnik na ręczniki zużyte. Wszystkie powierzchnie i elementy wyposażenia powinny być łatwe do umycia i dezynfekcji.


Takie wymagania rodzą ogromne koszty inwestycyjne, które dla początkującego lekarza mogą stanowić barierę nie do przebycia. Wówczas z pomocą przychodzi kredyt firmowy, hipoteczny czy gotówkowy na oświadczenie – na zakup gabinetu lekarskiego. 

 

 

Kredyt na wyposażenie gabinetu

Prywatny gabinet lekarski powinien zostać wyposażony w specjalistyczną aparaturę, sprzęt medyczny, a także wszelkie niezbędne do wykonywania świadczeń zdrowotnych narzędzia i akcesoria. Sprzęt tego typu musi również spełniać surowe wymogi sanepidu i posiadać wymagane prawem certyfikaty.


Wyposażenie własnego gabinetu to bardzo duża inwestycja. Zakup niezbędnych elementów wyposażenia warto starannie zaplanować, również pod względem finansowym.


Kredyt firmowy, hipoteczny czy gotówkowy na wyposażenie gabinetu to idealne rozwiązanie dla lekarzy dopiero rozpoczynających praktykę prywatną lub dla doświadczonych specjalistów pragnących dokonać modernizacji swojego miejsca pracy.


Tani kredyt dla lekarzy można zatem przeznaczyć na zakup wyposażenia do gabinetu, a w szczególności na:

 

 • specjalistyczny sprzęt
 • aparatura medyczna
 • kozetki
 • szafy medyczne z przesuwanymi drzwiami
 • szafy na kartoteki
 • parawany medyczne
 • biurko
 • ergonomiczne krzesło
 • sprzęt komputerowy z drukarką
 • meble do poczekalni
 • energooszczędne i wydajne oświetlenie

 

Kredyt hipoteczny dla lekarzy

Lekarze cieszą się olbrzymią estymą i wiarygodnością w społeczeństwie. Wykonując zawód istotny z punktu widzenia publicznego interesu, mogą liczyć no to, że pożyczkodawca zaproponuje im uproszczone procedury na etapie przyznawania kredytu hipotecznego.


Kredyty dla lekarzy to nie tylko tanie i szybkie kredyty gotówkowe. Niektóre banki oferują także kredyt hipoteczny dla lekarzy.


Pod wieloma względami, taki produkt finansowy przypomina klasyczny kredyt hipoteczny. Wymagana jest taka sama wysokość wkładu własnego. Obowiązują także podobne ograniczenia dotyczące maksymalnego okresu kredytowania.


Znaczące różnice pojawiają się w kwestii czysto finansowej. Kredyt hipoteczny dla lekarzy wyróżnia się na rynku wyjątkowo atrakcyjnymi warunkami, szczególnie w zakresie wysokości prowizji i marży. Instytucja finansowa udzielająca kredytu może między innymi zrezygnować z opłaty przygotowawczej, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.


Należy przy tym pamiętać, że lekarz musi przejść w tym przypadku weryfikację zdolności kredytowej i spełnić pewne warunki, aby taki kredyt otrzymać, tak jak dzieje się to w przypadku tradycyjnego kredytu mieszkaniowego.

 

 

Kredyt konsolidacyjny dla lekarzy

Środki z pożyczki dla lekarzy mogą posłużyć jako spłata innych zobowiązań finansowych.


W sytuacji, kiedy ilość zobowiązań wymyka się spod kontroli, kiedy coraz ciężej zapamiętać daty płatności kolejnych rat, warto wziąć pod uwagę tani kredyt konsolidacyjny dla lekarzy, który można otrzymać online, bez wychodzenia z domu.


Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest obniżenie swoich miesięcznych zobowiązań i połączenie kilku rat w jedną.


Lekarz zaliczający się do grupy zawodów zaufania publicznego może otrzymać kredyt konsolidacyjny do 250 000 PLN na podstawie oświadczenia o dochodzie. Pod uwagę może być również brany staż wykonywania zawodu oraz historia kredytowa w uproszczonej formie.

 

 

Szybki kredyt dla lekarzy

Tani i szybki kredyt gotówkowy dla lekarzy daje możliwość natychmiastowego podreperowania budżetu, zarówno domowego, jak i służbowego.


Szybka pożyczka dla lekarzy jest dostępny dla osób, które chcą pozyskać pieniądze w krótkim czasie, przy minimalnych formalnościach. Tradycyjna ścieżka ubiegania się o kredyt wymaga składania szeregu różnych dokumentów, których zdobycia wymaga czasu i zaangażowania ze strony potencjalnego kredytobiorcy. Dopiero wówczas analityk bankowy może oszacować zdolność kredytową, a w efekcie podjąć decyzję o przyznaniu kredytu.


Szybka pożyczka dla lekarzy pozwala w bardzo krótkim czasie na otrzymanie pomocy finansowej. Należy jedynie wypełnić odpowiedni formularz oraz zaakceptować warunki, na jakich zostanie udzielony kredyt.


Szybki kredyt gotówkowy na oświadczenie jest przeznaczony m.in. dla lekarzy:

 

 • lekarzy prowadzących działalność gospodarczą, którzy nie wykazują zbyt wysokich dochodów w dokumentach finansowych,
 • lekarzy mających chwilowe opóźnienia w spłacaniu kredytów w przeszłości,
 • lekarzy z dużą ilością comiesięcznych zobowiązań  i wysokim poziomem zaangażowania kredytowego,
 • lekarzy będących na początku drogi zawodowej lub dopiero rozpoczynających prywatną praktykę.

 


Kredyt dla lekarzy online

Lekarzu potrzebujesz gotówki? A może musisz się rozliczyć z niektórych zobowiązań finansowych albo pragniesz wreszcie zrealizować marzenia? Dzisiejszy świat opiera się materialnych potrzebach.


Masz wątpliwości jak otrzymać kredyt dla lekarzy przez online? To bardzo proste.


Jeśli potrzebny Ci tani kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, firmowy lub hipoteczny, masz wiele możliwości. Pożyczkę dla lekarzy online można otrzymać bez wychodzenia z domu, a wszelkie formalności zostaną dokonane za pośrednictwem internetu. Wniosek składasz online, a decyzję o przyznaniu kredytu otrzymujesz w ciągu niespełna 2 minut.


Z pewnością nie wszyscy mają chęć, możliwość, a przede wszystkim czas odwiedzać różne instytucje finansowe i poznawać zasady, na jakich jest przyznawany kredyt hipoteczny, gotówkowy na oświadczenie czy firmowy. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Onecredit.pl.