PN - PT 9:00 - 17:00

  • Home
  • Poznaj nas

Poznaj nas !


Działamy na rynku od 2010 roku!

Na rynku finansowym, działamy na rynku od 10 lat. W tym czasie wypracowaliśmy unikalny portfel Klientów składający się głównie z przedstawicieli wolnych zawodów takich jak lekarze, prawnicy, architekci i księgowi. Dysponując tak mocnym i bezszkodowym portfelem, zyskaliśmy zupełnie nowe możliwości negocjacji warunków cenowych kredytów z wieloma Bankami.  

 

Oferujemy naszym Klientom maksymalnie uproszczony proces, pełne wsparcie w uzyskaniu finansowania, profesjonalną pomoc na każdym etapie pozyskania finansowania oraz szereg odstępstw zarówno metrykalnych, jak i cenowych.

 

Naszym celem jest skuteczne pozyskanie finansowania, możliwie jak najniższym kosztem. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani zaliczek.

 

Portfel naszych Klientów

Większość naszych Klientów to przedstawiciele wolnych zawodów - branży medycznej i prawniczej

Lekarze i Stomatolodzy 42%
Adwokaci, Radcowie, Notariusze 34%
Przedsiębiorcy 16%
Pozostali Profesjonaliści 8%

Historia firmy w pigułce

Od 2005 roku nasz zespół zdobywał doświadcznie pracując w takich bankach jak Deutsche Bank, Raiffiesen Bank, Santander oraz BNP BGŻ Paribas. Za każdym razem naszym celem było uzyskanie tańszego kredytu niż u konkurencji.


W 2011 roku podjęliśmy decyzję, że lepiej oferować kredyty wielu banków zamiast jednego i stworzyliśmy OneCredit.pl... tak w skrócie można opisać historię naszej firmy. Rok później uzyskaliśmy wpis na listę Komisji Nadzoru Finansowego - RPK000876


Sam rok 2020 był dla nas okresem najprawdopobniej najbardziej dynamicznego rozwoju. Pomimo wybuchu pandemi SARS-COV-2 obsługiwaliśmy coraz większą liczbę zapytań, co zaowocowało otwarciem nowego działu obsługi. Jest to komórka dedykowana stricte do klientów firmowych oraz obsługi posprzedażowej.

Wizja Firmy

OneCredit.pl oferuje swoim Klientom kredyty firmowe z możliwie jak najniższym oprocentowaniem i bez dodatkowych kosztów. Firma znacznie ułatwia i sprawnie przeprowadza Klienta przez proces uzyskania finansowania.

 

Dodatkowo, wyróżnia się ponadprzeciętną jakością usług, wzorową komunikacją a także biznesowym podejściem do klienta.

 

OneCredit.pl jest firmą, w której pracownicy chętnie angażują się w rozmaite projekty, doceniając stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę.

Uprawnienia zawodowe

Posiadamy pozwolenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego - RPK000876

Misja Agencji

Wsparcie i rozwój biznesu naszych klientów poprzez dostarczanie preferencyjnych rozwiązań z zakresu finansowania.

Nasze wartości

  • Empatia
  • Zaangażowane
  • Innowacja
  • Wsparcie
  • Szczerość
  • Działanie zespołowe

Dane firmy

   Adres korespondencyjny
   Centrum A 2/87
   31-923 Kraków

   Infolinia ogólna
   12 200 50 08

   Godziny pracy
   Poniedziałek-Piątek
   godz. 8:00-16:00

Masz pytania? 

Opinie naszych Klientów

Poznaj doświadczenia naszych Klientow oraz dowiedz się dlaczego polecają naszych doraców!