Kredyty dla wolnych zawodów do 650 000 PLN z gwarancją BGK   

Kredyty dla wolnych zawodów do 650 000 PLN  


KREDYT DLA LEKARZY

z gwarancją spłaty BANKU GOSPODARSTWA KRAJOWEGO

Maksymalna kwota to 650 000 

Kredyt ratalny lub limit w rachunku

Wniosek online - decyzja w 24h

Maksymalny okres kredytowania - 12 lat

Koszty niższe nawet o 50%

Na oświadczenie o dochodach

Jesteś lekarzem i potrzebujesz środków na dowolny cel? Skorzystaj z atrakcyjnych kredytów z gwarancjami spłaty COSME i DE MINIMIS.

Jak uzyskać ... ?

KREDYT ZE WSPARCIEM UNIJNYM

Skorzystaj z kredytu dla LEKARZY z gwarancją BANKU GOSPODARSTWA KRAJOWEGO w programie COSME / DE MINIMIS

Wyślij wniosek


Skontaktuj się z nami lub wypełnij wniosek online (2 min)

Otrzymaj decyzję


Weryfikacja danych, kontakt naszego konsultanta (do 24h)

Podpisz umowę


Podpisz w wybranym przez siebie miejscu (ważność - od 7 do 30 dni)

Wyślij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

Wyższa kwota


Dzięki gwarancji możesz uzyskać nawet 650 000 PLN bez zabezpieczeń

Niższe koszty


Gwarancja również obniża oprocentowanie oraz pozostałe koszty

Wniosek online


Wypełnij krótki wniosek i dołącz jedynie KPiR za 3 miesiące

Dowolny cel


Wykorzystaj środki jak chcesz - faktury oraz biznesplany nie są wymagne

Decyzja w 24h


Otrzymaj decyzję całkowicie online bez wychodzenia z domu

Bezpieczeństwo


Otrzymujesz rządową gwarancję spłaty nawet do 80% wartości kredytu

Dodatkowe udogodnienia dla LEKARZY i STOMATOLOGÓW 

Na oświadczenie


W określonych przypadkach możesz oświadczyć swój dochód

Pierszeństwo


Wnioski profesjonalistów są procesowane w pierwszej kolejności

Przedsiębiorcy pragnący otrzymać kredyt gotówkowy na firmę, muszą przeznaczyć uzyskane pieniądze na konkretny cel, związany z ich działalnością. Dla podmiotów z sektora MŚP Bank Gospodarstwa Krajowego udziela wsparcia, dzięki któremu pożyczka jest bardziej atrakcyjna. Taka opcja dostępna jest również na oświadczenie o dochodach m.in. dla przedstawicieli wolnych zawodów, w tym lekarzy i stomatologów.

W przypadku jednego kredytu gotówkowego z gwarancją spłaty BGK, masz prawo ubiegać się o maksymalna kwota kredytu nawet do 650 tysięcy złotych. Jeśli Twoja sytuacja finansowa na to pozwala, możesz wziąć dodatkową pożyczkę, pamiętając, że limit na jednego lekarza - przedsiębiorcę wynosi 200 tysięcy Euro. Finansowanie może zostać udzielone w postaci kredytu w rachunku bieżącym lub kredytu gotówkowego, ze okresem spłaty rozłożonym według indywidualnych preferencji, jednak całkowity okres spłaty nie powinien przekroczyć 12 lat. Aby ubiegać się o finansowanie ze wsparciem unijnym, możesz przedstawić wyniki finansowe za okres ostatnich minimum 3 miesięcy lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Złożenie wniosku oraz decyzja kredytowa, załatwiane są w trybie online, w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Oferta dostępna jest dla wszystkich lekarzy i stomatologów, którzy prowadzą działalność gospodarczą, np. w postaci IDG, spółki jawnej, cywilnej lub partnerskiej. Nie mogą być to jednak nowo utworzone firmy. O kredyt na preferencyjnych warunkach możesz się starać po upływie minimum 6 miesięcy od otwarcia działalności. Wniosek należy składać bezpośrednio na naszej stronie, oprócz oświadczenia o dochodach niezbędne będzie też zestawienie KPiR za okres bieżący. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, który zada dodatkowe pytania dotyczące Twojej działalności lekarskiej. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji będziesz mógł podpisać umowę w ciągu 30 dni w dogodnej dla Ciebie placówce.

Proponowana przez nas pożyczka to nie tylko minimum formalności, ale też duża elastyczność. Nie musisz zdradzać nam celu, na jaki pragniesz przeznaczyć otrzymane środki. Nie potrzebujemy żadnego biznesplanu czy faktur, pieniądze mogą posłużyć też na spłatę innych zobowiązań finansowych. W celu określenia dochodów wystarczy nam Twój PIT za ubiegły rok, podsumowanie KPiR, możliwe jest też wystosowanie zwykłego oświadczenia. Nasi konsultanci sami sprawdzą Twoją historię z BIK – musi być ona pozytywna. Dzięki gwarancji spłaty Banku Gospodarstwa Krajowego kwota kredytu dla lekarzy będzie większa niż w przypadku standardowych ofert, a ponadto możesz liczyć też na znacznie niższe opłaty. Korzystając z naszej propozycji, zyskujesz też spokój i bezpieczeństwo. W przypadku niepowodzenia finansowego Twojego przedsiębiorstwa, przysługuje Ci rządowa gwarancja spłaty sięgająca do 80% otrzymanej kwoty. W razie potrzeby udzielana jest też karencja w spłacie kredytu oraz możliwość zmiany wysokości raty. Dzięki temu Ty zyskujesz spokój i tańszy kredyt, a my gwarancję terminowej spłaty całego zobowiązania. Więcej informacji na ten temat uzyskasz od naszego konsultanta.

Czym jest GWARANCJA SPŁATY?


Gwarancja spłaty kredytu, udzielana jest w ramach rządowych programów wsparcia i rozwoju przedsiębiorczości realizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Gwarancja daje bankowi udzielającemu kredytu pewność jego spłaty. Jeśli kredytobiorca nie będzie mógł oddać kredytu z własnych środków, to spłaty dokona udzielający gwarancji, czyli gwarant. 

JAKI JEST CEL PROGRAMU?

Gwarancje zostały wdrożone w celu poprawy dostępu do finansowania dla firm z sektora MŚP i zapewnienia oferty powszechnie dostępnych gwarancji wspierających rozwój przedsiębiorstw.

KTO REALIZUJE PROGRAM?

Programy gwarancji są realizowane w ramach rządowego programu "Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego".

Porównanie 

Zwykły kredyt

Kredyt z GWARANCJĄ

Max. kwota

300 000 PLN

600 000 PLN

Oprocentowanie

9,87%

4,89%

Okres spłaty

7 lat

12 lat

Dodatkowe zabezpieczenie

wymagane

brak

DODATKOWE KORZYŚCI:

 

  • dowolny cel firmowy
  • atrakcyjne warunki finansowania
  • odsetki można wliczyć w koszty działalności