Kredyty firmowe do 600 000 PLN z gwarancją BGK  


KREDYT DLA WOLNYCH ZAWODÓW

z gwarancją spłaty BANKU GOSPODARSTWA KRAJOWEGO

Maksymalna kwota to 650 000 PLN

Kredyt gotówkowy lub limit w rachunku

Wniosek online - decyzja w 24h

Maksymalny okres spłaty - 12 lat

Koszty całkowite niższe nawet o 50%

Automatyczna decyzja kredytowa

Wykonujesz wolny zawód i potrzebujesz środków na dowolny cel? Skorzystaj z atrakcyjnych kredytów z gwarancjami spłaty COSME i DE MINIMIS.

Jak uzyskać ... ?

KREDYT ZE WSPARCIEM UNIJNYM

Skorzystaj z kredytu dla WOLNYCH ZAWODÓW z gwarancją BANKU GOSPODARSTWA KRAJOWEGO w programie COSME / DE MINIMIS

Wyślij wniosek


Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wypełnij wniosek online (2 min)

Weryfikacja


Potwierdzimy Twoje dane i poinformujemy o dalszych krokach (do 24h)

Podpisz umowę


Możesz ją podpisać w dowolnie wskazanym przez siebie miejscu (ważność - 30 dni)

Wyślij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

Wyższa kwota


Dzięki gwarancji możesz uzyskać nawet 650 000 PLN bez zabezpieczeń

Niższe koszty


Gwarancja również obniża oprocentowanie oraz pozostałe koszty

Wniosek online


Wypełnij krótki wniosek i dołącz jedynie KPiR za 3 miesiące

Dowolny cel


Wykorzystaj środki jak chcesz - faktury oraz biznesplany nie są wymagne

Decyzja w 24h


Otrzymaj decyzję całkowicie online bez wychodzenia z domu

Bezpieczeństwo


Otrzymujesz rządową gwarancję spłaty nawet do 80% wartości kredytu

Dodatkowe udogodnienia dla WOLNYCH ZAWODÓW

Na oświadczenie


W określonych przypadkach możesz oświadczyć swój dochód

Pierszeństwo


Wnioski profesjonalistów są procesowane w pierwszej kolejności

Dodatkowe fundusze na prowadzenie własnej działalności możesz teraz otrzymać w OneCredit! Przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla przedstawicieli wolnych zawodów z różnych branż, w tym medycznej oraz prawniczej. Udzielamy kredytów na oświadczenie o dochodach, bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na decyzję. Sprawdź, czy nasza propozycja jest dla Ciebie.

 

Oferta w znacznym stopniu różni się od tej, która otrzymasz w innych placówkach finansowych. Kredyt dla wolnych zawodów, dzięki wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego, otrzymasz na preferencyjnych warunkach. Nie musisz określać celu, na który przeznaczysz pieniądze, jak również rozliczać się z pomocą biznesplanu czy faktur. Pożyczka na oświadczenie może być przeznaczona także na uregulowanie innych zobowiązań finansowych, jak również na rozbudowę czy remont gabinetu lub inwestycje w nowy sprzęt i urządzenia. Aby móc skorzystać z naszej propozycji, musisz spełnić kilka warunków. Twoja działalność gospodarcza powinna być zarejestrowana od minimum pół roku w dowolnej formie, z wyłączeniem spółek z o.o. oraz komandytowych. Maksymalny okres, na jaki będzie rozłożona płatność to 12 lat. W tym czasie masz prawo skorzystać również z przysługującej karencji w spłacie kredytu.

 

Dzięki wsparciu rządowemu kwota kredytu na oświadczenie może wynosić do 650 000 złotych, dodatkowo opłaty związane z pożyczką mogą być nawet o połowę niższe. Dotyczy to zarówno prowizji, jak i oprocentowania. Jako przedstawiciel wolnych zawodów nie musisz czekać długo na dopełnienie wszystkich formalności – decyzję otrzymasz zazwyczaj w ciągu doby. Na początku jednak musisz wypełnić wniosek, który dostępny jest na naszej stronie. Oprócz danych personalnych będziemy potrzebowali od Ciebie jeszcze wyników finansowych w postaci deklaracji PIT lub zestawienia KPiR. Kiedy jednak nie chcesz nam ich okazać, wystarczy zwykłe oświadczenie o dochodach. Po wysłaniu wniosku sprawdzimy Twoją historię w BIK i jeśli spełnisz nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zadamy dodatkowe pytania. Po uzyskaniu decyzji pozytywnej, umowę możesz podpisać w ciągu 30 dni w wybranym przez Ciebie miejscu.

 

Decydując się na kredyt dla wolnych zawodów ze wsparciem BGK, zyskujesz nie tylko elastyczne warunki, ale też bezpieczeństwo. Dzięki rządowemu wsparciu dla przedsiębiorców z sektora MŚP, w przypadku problemów ze spłatą, 80% kwoty przechodzi na Twojego gwaranta, czyli Bank Gospodarstwa Krajowego. Pamiętaj też, że opłaty związane z pożyczką (część odsetek i prowizję) możesz wliczyć w koszty swojej firmy. Więcej informacji na temat oferty oraz formalności udzielą Ci nasi konsultanci.

Czym jest GWARANCJA SPŁATY?


Gwarancja spłaty kredytu, udzielana jest w ramach rządowych programów wsparcia i rozwoju przedsiębiorczości realizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Stanowi zabezpieczenie spłaty kredytu obrotowego lub inwestycyjnego dla mikro-, małego lub średniego przedsiębiorcy.

Programy gwarancji są realizowane w ramach rządowego programu "Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego".

Gwarancje zostały wdrożone w celu poprawy dostępu do finansowania dla firm z sektora MŚP i zapewnienia oferty powszechnie dostępnych gwarancji wspierających rozwój przedsiębiorstw.

Porównanie 

Zwykły kredyt

Kredyt z GWARANCJĄ

Max. kwota

300 000 PLN

600 000 PLN

Oprocentowanie

9,87%

4,49%

Okres spłaty

7 lat

12 lat

Dodatkowe zabezpieczenie

wymagane

brak

Dodatkowe korzyści:

 

  • przeznacz środki na dowolny cel 
  • atrakcyjne warunki finansowania
  • odsetki można wliczyć w koszty działalności