Poznaj najlepsze na rynku oferty kredytów  dla radców prawnych

  Zweryfikowane oferty kredytów dla prawników

  Negocjuj cenę bezpośrednio z bankiem

  Wstępna decyzja 100% on-line
  Masz już ofertę kredytu?
Przebijemy ją i przygotujemy lepszą!

Ponad 130 opinii. Średnia ocena 5/5

Aktualne oferty kredytów dla radcy prawnego

  Pozytywnie zweryfikowane przez OneCredit.pl

Kredyt DE MINIMS

Kredyt na oświadczenie

Konsolidacja kredytów

Kredyt DE MINIMS

Kredyt z gwarancją DE MINIMIS dla radcy prawnego

  • Wysoka kwota do 650 000 PLN
  • Długi okres spłaty kredytu
  • Tańszy niż kredyt hipoteczny
  • Bez zabezpieczeń i poręczycieli
  • Odsetki od kredytu można wrzucić w koszty 
  • Wniosek i decyzja 100% on-line

Aktualne promocje

  • Możliwość nadpłaty kredytu bez prowizji
  • Wakacje kredytowe

Kredyt na oświadczenie

Konsolidacja kredytów

Zalety i korzyści


Promocyjne oferty

Wszystkie oferty VIP w jednym miejscu

Dowolny cel

Wykorzystaj środki z kredytu jak chcesz

Wysoka skuteczność

Uzyskaj kredyt bez zbędnych formalności

Bezpieczeństwo

Świadczy o tym    w adresie witryny

Cała Polska

Działamy na terenie całego kraju

Opinie i rekomendacje

Sprawdź, dlaczego polecają nas Klienci

Opinie i Referencje


Otrzymaj kredyt dla radców

w 3 prostych krokach


1

Złóż wniosek o kredyt on-line lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

2

Otrzymaj pozytywną decyzję kredytową. Decyzja ważna jest od 14 do 90 dni.

3

Podpisz umowę kredytową w oddziale banku lub dowolnym innym miejscu.

Kredyty dla prawników


Kredyt dla prawników na oświadczenie

 

Zasady związane z przyznawaniem kredytów firmowych są coraz bardziej rygorystyczne, przez co wielu przedsiębiorców nie może skorzystać z tej formy finansowania. Z pomocą przychodzi jednak Bank Gospodarstwa Krajowego, który udziela wsparcia podmiotom z sektora MŚP. O pożyczkę na oświadczenie o dochodach warto ubiegać się za pośrednictwem OneCredit, a mogą z niej skorzystać osoby wykonujące wolne zawody, również prawnicy, w tym adwokaci, radcowie prawni oraz notariusze.


Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, przed wypełnieniem wniosku sprawdź, czy spełniasz określone warunki. Aby otrzymać kredyt dla prawników na oświadczenie o dochodach, Twoja firma powinna być zarejestrowana w CEIDG lub KRS przez minimum 12 miesięcy. Opcja dostępna jest dla większości form działalności gospodarczej, z wyłączeniem spółek komandytowych oraz z ograniczoną odpowiedzialnością. Maksymalna kwota kredytu, o jaką możesz się ubiegać, wynosi nawet 650 000 złotych, a co ważne – sam określasz cel, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Poza tym nie wymagamy od Ciebie okazywania faktur i rozliczania się z uzyskanych środków. Mogą one posłużyć nawet do szybszej spłaty innego zobowiązania. Masz prawo starać się też o dodatkową pożyczkę ze wsparciem rządowym, jednak limit na jednego przedsiębiorcę wynosi w sumie 200 tys. Euro. Maksymalny termin zwrotu całego zobowiązania może być określony na 12 lat. Zapewniamy wygodne raty, dostosowane do Twoich potrzeb.


Aby otrzymać kredyt dla prawników z gwarancją spłaty BGK, musisz uprzednio wypełnić wniosek. Cała procedura zajmie dosłownie kilka minut. Będzie Ci do tego potrzebny dowód tożsamości, a także deklaracja PIT z poprzedniego roku lub zestawienie KPiR. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz przedstawiać dokumentacji finansowej, w określonych przypadkach wystarczy nam Twoje oświadczenie o dochodach. Kolejnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna z przedstawicielem naszej agencji, który udzieli Ci szczegółowych informacji na temat oferty. Przed upływem 24 godzin otrzymasz decyzję, która będzie uzależniona od Twojej sytuacji w BIK. W przypadku pozytywnej odpowiedzi będziesz miał 30 dni na podpisanie umowy i sam określisz miejsce spotkania z naszym przedstawicielem.

 

Dzięki rządowemu wsparciu udzielanemu na kredyty dla prawników na oświadczenie możesz liczyć na znacznie wyższe środki. Także opłaty manipulacyjne, w tym prowizja i oprocentowanie będą atrakcyjne (niższe nawet o 50%). Do udzielonej pożyczki zostanie udzielona rządowa gwarancja spłaty, która obejmuje nawet 80% kwoty całego finansowania. Dzięki temu Ty zyskujesz spokój i tańszy kredyt, a my gwarancję terminowej spłaty całego zobowiązania.

 

Pożyczki na oświadczenie dla prawników

 

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla osób wykonujących wolne zawody, w tym dla prawników. Pomagamy w dobraniu najlepszego kredytu lub pożyczki na oświadczenie, które spełnią Twoje indywidualne wymagania i możliwości, a jednocześnie są udzielane na elastycznych i atrakcyjnych pod względem finansowym warunkach. Wiemy, gdzie i jak szukać optymalnych ofert, dlatego możesz mieć pewność dobrego wyboru. W Twoim imieniu zajmiemy się także wszelkimi formalnościami związanymi m.in. z obliczaniem zdolności kredytowej czy komunikacją z zewnętrzną instytucją. Nasze zadanie polega na przygotowaniu stosownej dokumentacji i przeprowadzeniu niezbędnych procedur w celu uzyskania finansowania.


W zależności od potrzeb kredyt lub pożyczka na oświadczenie dla prawników pozwalają na rozwój działalności bądź pokrycie bieżących wydatków. To świetne rozwiązanie dla specjalistów, którzy decydują się na założenie własnej kancelarii, co wiąże się z dużymi kosztami jej wyposażenia, wynajęcia nieruchomości czy zatrudnienia pracowników. Mamy świadomość, że początkujących adwokatów i radców przeważnie na to nie stać, dlatego wsparcie udzielane przez naszą agencję na preferencyjnych warunkach jest doskonałym pomysłem na pozyskanie finansowania. Zapraszamy do współpracy każdego, kogo interesują atrakcyjnie pożyczki na oświadczenie i kredyty dla prawników!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli posiadasz inną ofertę kredytu - skontaktuj się z nami! Potwierdzimy Ci, że jest dobra lub zaproponujemy jeszcze lepszą.


+12 lat doświadczenia

Pomagamy kredytobiorcom od ponad dekady

RPK000876

Wpis na listę Komisji Nadzoru Finansowego

Obniżamy koszty

Zredukuj koszty kredytów do absolutnego minumum

Działamy 100% online

Zapewniamy minimum formalności