Poznaj marketingowców motywujących i rozwijających mikrofirmy. W te szkolenia warto zainwestować


Poznaj marketingowców motywujących i rozwijających mikrofirmy. W te szkolenia warto zainwestować


95% firm z sektora MŚP stanowią mikroprzedsiębiorstwa, a 50% firm tworzących MŚP należy do branży szeroko pojętych usług. Niezależnie od tego, czy jako 8-osobowa mikrofirma świadczysz usługi lokalne, czy zatrudniasz już ponad 50 pracowników i planujesz działać na skalę krajową, w sprzedaży usług pomogą Ci porady i szkolenia motywujących ekspertów marketingowych.


Królowa Twittera


Niezależnie od tego, czy Twój zespół marketingowy tworzą sowy, czy ranne ptaszki, pierwsze minuty codziennej pracy mogą poświęcić na rzucenie okiem na Niby-Prasówkę.

Za sympatyczną błękitną sówką ze słonecznymi oczyma kryje się Dagmara Pakulska – notoryczna prelegentka na konferencjach marketingowych, Królowa Twittera, kopalnia wiedzy na temat LinkedIna oraz innych platform społecznościowych.

Niby-Prasówka dostarcza codziennie porcję inspirujących reklam, aktualizacji w social media i raportów z różnych rynków. Po prawie 500 prasówkach ponad 7000 fanów śledzi Dagmarę. Przedsiębiorcy, którzy chcą przeszkolić swoich Social Media Managerów, mogą zainwestować w szkolenie zamknięte.


Specjalista ds. komunikacji… i marketingu dla mózgu


Sprzedaż Twoich produktów i usług jest uzależniona od tego, w jakim stopniu rozumiesz potrzeby klienta… i czy wiesz, jak ludzki mózg przetwarza informacje. W dobie poradników opisujących w oklepany, wtórny sposób język korzyści Piotr Bucki skupia się na psychologii poznawczej, społecznej i fascynującej neuropsychologii.

Autor „Naukowych sekretów motywacji”, „Porozmawiajmy o komunikacji. Mów, pisz, prezentuj skutecznie” oraz edukacyjnych fiszek pomagających znaleźć czas specjalizuje się m.in. w szkoleniach z prezentacji idei i wystąpień publicznych. We wspomnianych publikacjach Bucki opisuje historie swoich klientów, którzy nauczyli się skutecznej komunikacji sprzedażowej i odkryli, że Power Point wcale nie ma działania nasennego. 

Szkolenia Buckiego są opisane tak drobiazgowo, że trudno je streścić. Są unikalne – bo Piotr preferuje pracę na realnych przykładach uczestników.


Wróg prokrastynacji, który sieje ziarno kreatywności


To Jacek Kłosiński, który pomaga w kreatywnej pracy, poprawie produktywności i nieszablonowym rozwoju. Nigdy nie pracował na etacie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu własnego biznesu zna skuteczne techniki zdobywania klientów i sposoby na generowanie pomysłów rozwijających firmy z sektora MŚP.

Jeśli motywujące pogadanki o produktywności i zarządzaniu zadaniami kojarzą Ci się z coachingowym pustosłowiem, koniecznie zajrzyj na vloga lub bloga Kłosińskiego. Przekonasz się, jak wiele praktycznych metod możesz wdrożyć w codziennej pracy i jak pokonać odkładanie trudnych zadań na nieokreślone później.